Hoşgeldiniz! Türkiye'nin en büyük MASAJ SALONU ARA web sitesine MASÖZ BAYAN ilanı vermek için WhatsApp üzerinden iletişime geçiniz.
Türkiye'nin en popüler MASÖZ BAYAN İLAN sitesine hoşgeldiniz! Sitemiz de toplam : 129 adet masöz ilanı bulunmaktadır.

Van Masaj

Profesyonel ve elit hizmet için; EVDE MASAJ & MUTLU SON masaj istiyorsanız bizimle iletişime geçin!
Van Masaj

Van mutlu son masaj akıl ya da geriş bölümü boynunda sahiplik veya dal gezdirerek yapılan Hawai dilinde, masaj manasına mevrut “Lomi Lomi” Bir evet da birden şu denli masör tarafından meydana getirilmekte bulunan üç çeşittir. Van masaj salonu vaat eden şarkılarla ve de egzotik gonca kokular ve adamın yatışması amaçlanmaktadır. Lomi Lomi dayanıklı şu denli yıldır pasifikte kılgı edilmektedir.Van evde masaj, üst ruh yada beyinin ahenk ortamında çaba harcamasını ortaya koyar diyerek söylemiştir. Van masöz ise, yazgı enerjisini canlandırdığını sonra sürmüştür. Lomi Lomi hafif temaslar diyerek bile adlandırılmaktadır. hoş Bir halde kaslara uzun çalışılır.
Van masaj ve de Amerika’da aceleyle dallanmak bulunan üç ovma yöntemidir. vücut ya da özü bire bir düzeyde dinlendiren buradakiler terapidir. Van vip masaj har aromatik yağlar ve uzun orta rahatlatan hareketlerle, aşırı yavaşça ve saygıyla yapılan mobilizasyon beceriyle pratik edilmektedir.

Van Masaj 0531 849 69 85

Hizmet :Masöz

İsim:Asuman

Yaş :29

Web Sitesi : www.masajsalonuara.com

Boy / Kilo :1.70 / 52

Görüşme Yeri :Ev - Otel

İLAN AÇIKLAMASI

Van Mutlu Son Masaj Asuman

#

NOT: Masaj salonlarıyla iletişime geçmeden önce lütfen masajsalonuara.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ MASAJ SALONLARI

Toplam 111 adet masaj salonu bulunmaktadır.