Hoşgeldiniz! Türkiye'nin en büyük MASAJ SALONU ARA web sitesine MASÖZ BAYAN ilanı vermek için WhatsApp üzerinden iletişime geçiniz.
Türkiye'nin en popüler MASÖZ BAYAN İLAN sitesine hoşgeldiniz! Sitemiz de toplam : 129 adet masöz ilanı bulunmaktadır.

Tunceli Masaj

Profesyonel ve elit hizmet için; EVDE MASAJ & MUTLU SON masaj istiyorsanız bizimle iletişime geçin!
Tunceli Masaj

Ben masöz İrem yirmi dokuz yaşında bir yetmiş boyunda ve elli kilodayımdır. Masajı çok iyi yapan ve bilgi sahibi bir bayanımdır. Masaj yaparken erkekleri dindirir ve ağrılı bölgeleri iyileştirir. Masaj hizmetimi evimde yaparım. Evimde bu işi daha rahat yapmaktayım. Profesyonel hizmet vermekteyim. Deneyimli olduğumdan beri masaj hizmeti vermeye devam ediyorum.
Yaptığım masajında faydalarını müşterilerim görmüştür. Ayrıca yaptığım masajlar kişiden kişiye faydalarını görmekteyim. Benim yaptığım masaj aynı zaman da insanlara bir terapi gibi gelmektedir. Sizlere benim masaj yapmamı istiyorsanız aşağıda bulunan telefon numarasından beni arayıp randevu almanız yeterli olacaktır. Ben İstanbul şehrinde yaşamaktayım ve hizmetimi de Kadıköy de yapmaktayım. İlandaki resimler de kesinlikle benim orijinal resimlerimdir. Yaptığım masaj yöntemleri vücudu açmaya da yaramaktadır. Vücudunuza dokunsam bile o hissi alacaksınız. Mesaj yöntemleri dokunmaya yönelik olmaktadır. Her zaman bildiğiniz ve memnun kaldığınız masözlerden yardım almanız daha iyi olacaktır. Masözler sizleri kendine getirecektir.

Tunceli Masaj 0531 849 69 85

Hizmet :Masöz

İsim:İrem

Yaş :29

Web Sitesi : www.masajsalonuara.com

Boy / Kilo :1.70 / 50

Görüşme Yeri :Ev - Otel

İLAN AÇIKLAMASI

Tunceli Masöz İREM

#

NOT: Masaj salonlarıyla iletişime geçmeden önce lütfen masajsalonuara.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ MASAJ SALONLARI

Toplam 111 adet masaj salonu bulunmaktadır.