Hoşgeldiniz! Türkiye'nin en büyük MASAJ SALONU ARA web sitesine MASÖZ BAYAN ilanı vermek için WhatsApp üzerinden iletişime geçiniz.
Türkiye'nin en popüler MASÖZ BAYAN İLAN sitesine hoşgeldiniz! Sitemiz de toplam : 129 adet masöz ilanı bulunmaktadır.

Şırnak Masaj

Profesyonel ve elit hizmet için; EVDE MASAJ & MUTLU SON masaj istiyorsanız bizimle iletişime geçin!
Şırnak Masaj

Ben profesyonel masöz Ela yirmi dokuz yaşında bir yetmiş boyunda ve altmış beş kiloda da bir masöz bayanımdır. Masöz konusunda profesyonel bir hizmet vermekteyim. Masaj konusunda yedi yıldır çok iyi bir eğitim aldım. Yazıların altında bulunan resimler bana aittir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Ben çok tatlı bir masöz bayanımdır. Pazar günleri hariç her gün öğlen on ikiden gece on ikiye kadar masaj hizmeti vermekteyim.
Randevular telefon numaramdan olmaktadır. Yalnız telefonda benimle lütfen boş muhabbetler yapmayın. Ben buradan ciddi bir iş yapıyorum. Lütfen beni arayıp dalga geçmeyin. Ben eskilerden beri masöz hizmeti vermekteyim. Ayrıca yeni masözlerde de daha bilgili ve tecrübeliyim. Bunu sakın unutmayınız. Masaj görüşmelerimi evimde yapmaktayım. Müşterilere ben ilgiyi ve sevgiyi göstermekteyim. Bu konuda bir şüphe duymayın. Gelen erkekler ile hep sevgili tadında masajlar yapmaktayım. Erkekler ile birlikte çok mutlu oluyorum. Ayrıca masöz bayanın sempatik birisi olmasını istiyorsanız beni tercih etmenizi öneririm.

Şırnak Masaj 0531 849 69 85

Hizmet :Masöz

İsim:Ela

Yaş :29

Web Sitesi :

Boy / Kilo :1.70 / 65

Görüşme Yeri :Ev - Otel

İLAN AÇIKLAMASI

Profesyonel Masöz ELA

#

NOT: Masaj salonlarıyla iletişime geçmeden önce lütfen masajsalonuara.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ MASAJ SALONLARI

Toplam 111 adet masaj salonu bulunmaktadır.