Hoşgeldiniz! Türkiye'nin en büyük MASAJ SALONU ARA web sitesine MASÖZ BAYAN ilanı vermek için WhatsApp üzerinden iletişime geçiniz.
Türkiye'nin en popüler MASÖZ BAYAN İLAN sitesine hoşgeldiniz! Sitemiz de toplam : 129 adet masöz ilanı bulunmaktadır.

Şanlıurfa Masaj

Profesyonel ve elit hizmet için; EVDE MASAJ & MUTLU SON masaj istiyorsanız bizimle iletişime geçin!
Şanlıurfa Masaj

Ben masöz Songül 33 yaşında 1.65 boyunda ve 50 kiloda bir bayanımdır. Ben çok bakımlı ve çok da kibar bayan olduğumu da söylemek isterim. Kibar olduğumdan dolayı tüm erkekler ile iyi anlaşırım. Aynı zamanda da bakımlı bir masöz bayan olduğum için de daha çok masaj yapmanız için beni aramaktadırlar. Bunu sakın unutmayınız. Gelen erkeklere çok güzel keyifli dakikalar sunmaktayız.
Bundan hiç şüpheniz olmasın. Tüm dakikalar boyunca benim sihirli ellerim sayesinde sadece beni düşüneceksiniz. Hijyen ve temizliğe benim gibi dikkat eden başka bir masöz bayan var mı işte onu pek bilemiyorum. Benim masaj sırasında nasıl hijyenik olmam önemliyse sizlerde masaj sırasında hijyenik olmanız temiz olmanız ve kesinlikle terli olmamanız gerekir. Masajda tertemiz olmak çok önemlidir. Ben de bu konuda çok hassas bir bayanım. Masaj konusunda profesyonel bir şekilde yardım almanız sizler için daha iyi olacaktır.

Şanlıurfa Masaj 0531 849 69 85

Hizmet :Masöz

İsim:Songül

Yaş :33

Web Sitesi : www.masajsalonuara.com

Boy / Kilo :1.65 / 50

Görüşme Yeri :Ev - Otel

İLAN AÇIKLAMASI

Şanlıurfa Masöz SONGÜL

#

NOT: Masaj salonlarıyla iletişime geçmeden önce lütfen masajsalonuara.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ MASAJ SALONLARI

Toplam 111 adet masaj salonu bulunmaktadır.