Hoşgeldiniz! Türkiye'nin en büyük MASAJ SALONU ARA web sitesine MASÖZ BAYAN ilanı vermek için WhatsApp üzerinden iletişime geçiniz.
Türkiye'nin en popüler MASÖZ BAYAN İLAN sitesine hoşgeldiniz! Sitemiz de toplam : 129 adet masöz ilanı bulunmaktadır.

Muş Masaj

Profesyonel ve elit hizmet için; EVDE MASAJ & MUTLU SON masaj istiyorsanız bizimle iletişime geçin!
Muş Masaj

Merhabalar, ben Masöz Gamze. Doğma büyüme İzmirliyim ve çok genç yaşlarımdan beri masözlük yapıyorum. Masözlük mesleğini çok sevdiğim gibi insanların yorgunluklarını masaj ile gidermek benim oldukça zevk alarak yaptığım bir eylemÖzellikle çalışan hanımların günün yorgunluğunu atması için en güzel yöntem olan masaj terapisi hizmetini sizlere evlerinizde veriyorum.

Profesyonel bir masöz olarak hizmetimden memnun kalacağınızın garantisini verebilirim. Haftanın yorgunluğu, günün yorgunluğu, iş stresi, koşturmaca derken bedeniniz çok yorulmaktadır. Birçok kadın ağrılardan şikayet etmektedir. Bu ağrıları nasıl gidereceğimizi en iyi masaj ustaları bilmektedir. Evinize, ayağınıza kadar gelerek hanımlara masaj hizmeti veriyorum. İsterseniz verdiğiniz herhangi bir adrese de masaj hizmeti vermek için gelmekte, siz nerede isterseniz orada hizmet vermekteyim. Masöz Gamze adı hizmet verdiğim bütün müşterilerim tarafından bilinmektedir ve hizmetimin kalitesi birçok müşterimi memnun etmektedir.

Masaj terapisi hizmetini mutlaka bir profesyonelden alın ve gerçek fiziksel rahatlama deneyimini siz de yaşayın. İletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz. Losyonlarım ve kendimce geliştirmiş olduğum masaj tekniklerim sayesinde siz de masaj ile rahatlamanın bağımlısı olacaksınız.

Muş Masaj 0531 849 69 85

Hizmet :Masöz

İsim:Gamze

Yaş :29

Web Sitesi : www.masajsalonuara.com

Boy / Kilo :1.69 / 55

Görüşme Yeri :Ev - Otel

İLAN AÇIKLAMASI

Profesyonel Masöz Gamze

#

NOT: Masaj salonlarıyla iletişime geçmeden önce lütfen masajsalonuara.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ MASAJ SALONLARI

Toplam 111 adet masaj salonu bulunmaktadır.