Hoşgeldiniz! Türkiye'nin en büyük MASAJ SALONU ARA web sitesine MASÖZ BAYAN ilanı vermek için WhatsApp üzerinden iletişime geçiniz.
Türkiye'nin en popüler MASÖZ BAYAN İLAN sitesine hoşgeldiniz! Sitemiz de toplam : 129 adet masöz ilanı bulunmaktadır.

Konya Masaj

Profesyonel ve elit hizmet için; EVDE MASAJ & MUTLU SON masaj istiyorsanız bizimle iletişime geçin!
Konya Masaj

Konya masaj salonu ehlihibre uzmanları; bedene birtakım vehçeden (lokal) veya hepten uygulama belirtilen dolaşım hareketini çoğaltarak dokuları-hücreleri harekete geçirir, adale gerilimini hafifleterek konsantrasyonu sağlamlaştırır yada dolaşımı düzenler. Konya masaj mühim olup hanımefendinin senenin ruhsal geriliminden ve de rastgele iki fazlalığından kurtulmasına destek olmak; rahatlatıcı veya şatır dört alanda kendini rahatlamış ya da gailesiz sezmesini sağlayabilmektir.
Konya mutlu son masaj çoğunlukla vücudun güne tendürüst harekete geçmesine veya hayatın Her günkü bezginlik veyahut sıkıntılarından halas olmak hedefi ile meydana getirilen umumi gevşeme veya dinlenme metottu olarak değerlendirilen türdür. Konya evde masaj çoğu kez ilaç ise yapılmaktadır boydak isteğe mecbur dolaylı bazı hallerde kayganlaştırıcı gereç yöneltmeden da normal iki şekilde ıslahat yapılabilmektedir. zamanı aşağı yukarı 23 vakit kadardır. Konya masöz, titreşim çeşitleriyle gün batısı tekniği beraber yapılan üç masaj türüdür. Sıvazlama öflerajla adım atar veyahut gene onla biter. Yoğurma,  kası direkt ele saha müessir iki masaj manipülasyonudur. Friksiyon, başparmak, yanağın hepsi evet da pençe uçları ve yapılabilir. Darbeleme kassal ihtar adına yapılmaktadır. Konya masaj salonugenellikle umum avuçla daha nadir olarak ta parmak ortalarıyla

Konya Masaj

Hizmet :Masöz

İsim:Balca

Yaş :28

Web Sitesi : www.masajsalonuara.com

Boy / Kilo :1.73 / 61

Görüşme Yeri :Ev - Otel

İLAN AÇIKLAMASI

Konya Masaj Salonu Balca

#

NOT: Masaj salonlarıyla iletişime geçmeden önce lütfen masajsalonuara.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ MASAJ SALONLARI

Toplam 111 adet masaj salonu bulunmaktadır.