Hoşgeldiniz! Türkiye'nin en büyük MASAJ SALONU ARA web sitesine MASÖZ BAYAN ilanı vermek için WhatsApp üzerinden iletişime geçiniz.
Türkiye'nin en popüler MASÖZ BAYAN İLAN sitesine hoşgeldiniz! Sitemiz de toplam : 129 adet masöz ilanı bulunmaktadır.

Kars Masaj

Profesyonel ve elit hizmet için; EVDE MASAJ & MUTLU SON masaj istiyorsanız bizimle iletişime geçin!
Kars Masaj

Kars gibi doğası ile iç içe olan bir şehir de sizlerde çok rahat bir şekilde sizler için doğal su kaynaklarından oluşturulan kars masaj salonu içerisinde ki en güzide masaj ve termal tesis hizmetlerimizden çok rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. 7/24 online bir şekilde hizmet verilen Kars Spa Hamam Sauna Masaj gibi hizmetlerimiz siz değerli ziyaretçilerimizin çok rahat bir şekilde KARS da bulunan doğal tarihi kültürel hamam gibi bir çok hizmetlerimizden çok rahat bir şekilde faydalanarak dilediğiniz zamanlar içerisinde bir telefon açarak genel bilgiler alabilirsiniz. Sizlerde dilediğiniz günlerde ve dilediğiniz zamanlarda dilediğiniz gün içerisinde Kars’da ki en keyifli en eğlenceli bir o kadar da sizler için özel bir dekor ile inşa edilen Kars da ki en güzel kusursuz aile ortamını aratmayan bir masaj hizmetimiziden faydalanabilirsiniz.

Kars Masöz Bayan ve Kars Masör Beyler arasında sizler için hazırlanan en keyifli ortamında, siz değerli ziyaretçilerimizin de sürekli olarak sayfamız üzerinden dilediğiniz zamanlarda en güzel uzak doğu kültüründe ki sırt masajları yada bacak masajları ile adeta aklınızı başınızdan alacak olan bir ilgi alaka ile birlikte sizlerde canınız ne zaman isterse istesin hemen hemen her anınızı deli dolu bir şekilde sayfamızdan iletişim kurabileceğiniz Kars Masaj Salonları içerisinde ki büyüleyici masajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kars Masaj 0531 849 69 85

Hizmet :Masöz

İsim:Banu

Yaş :28

Web Sitesi : www.masajsalonuara.com

Boy / Kilo :1.64 / 55

Görüşme Yeri :Ev - Otel

İLAN AÇIKLAMASI

Kars Masöz Mutlu Son Banu

#

NOT: Masaj salonlarıyla iletişime geçmeden önce lütfen masajsalonuara.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ MASAJ SALONLARI

Toplam 111 adet masaj salonu bulunmaktadır.