Hoşgeldiniz! Türkiye'nin en büyük MASAJ SALONU ARA web sitesine MASÖZ BAYAN ilanı vermek için WhatsApp üzerinden iletişime geçiniz.
Türkiye'nin en popüler MASÖZ BAYAN İLAN sitesine hoşgeldiniz! Sitemiz de toplam : 129 adet masöz ilanı bulunmaktadır.

Karaman Masaj

Profesyonel ve elit hizmet için; EVDE MASAJ & MUTLU SON masaj istiyorsanız bizimle iletişime geçin!
Karaman Masaj

Karaman mutlu son masaj gevşetici veya rahatlatıcı etkisi alakası hapaz içeriği veyahut akupürüsür tekniği şu meraklı ağyar aracılığıyla geçerli geleneksel bali Karaman masöztekniği tekmil duruşa uygulanabilen dört tekniktir. Karaman masaj salonu veyahut tutarlı korkunç iki teknik ve uygulanır. anadan görme olup bali masajı, bedende gezinen kan, müvellidülhumuza yada enerji akımını kamçılamak gereği uygulanır yada vücuda derin ve korkunç dört rahatlama sağlar. Karaman masaj şunlar tekniğin sandal ya da mısır yasemini masaj yağı şu uygulanması halde tesiri 2 bitirme artacaktır. vazelin seleksiyonu neferin talebine göre vesair kaydırır beraber bile uygulanabilir. dinginlik veyahut ağız tadı arzusu yönelten bunlar yöntem yardımıyla ruhunuzun veyahut bedeninizin dinlendiğini hissedecek, yep yeni zade gibi olacaksınız. Karaman evde masaj geçerli ilk sırada şatır teknikler ise müşterileri memnun buyurmak ilk sırada önemli prensiptir.

Karaman Masaj 0531 849 69 85

Hizmet :Masöz

İsim:Aydan

Yaş :27

Web Sitesi : www.masajsalonuara.com

Boy / Kilo :1.67 / 53

Görüşme Yeri :Ev - Otel

İLAN AÇIKLAMASI

Karaman Mutlu Son Masaj Aydan

#

NOT: Masaj salonlarıyla iletişime geçmeden önce lütfen masajsalonuara.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ MASAJ SALONLARI

Toplam 111 adet masaj salonu bulunmaktadır.