Hoşgeldiniz! Türkiye'nin en büyük MASAJ SALONU ARA web sitesine MASÖZ BAYAN ilanı vermek için WhatsApp üzerinden iletişime geçiniz.
Türkiye'nin en popüler MASÖZ BAYAN İLAN sitesine hoşgeldiniz! Sitemiz de toplam : 129 adet masöz ilanı bulunmaktadır.

Ankara Masaj

Profesyonel ve elit hizmet için; EVDE MASAJ & MUTLU SON masaj istiyorsanız bizimle iletişime geçin!
Ankara Masaj

Ankara mutlu son masaj has Bir ovma çeşidi olan Lomi-Lomi’de beş altı nefer birden terapiyi sürdürmektedir. Yumuşak, ihtiram veyahut sevgi varlıklı tuşe yada Hawaii melodisinin bulunan kabul edildiği Lomi-Lomi iç ve de eğin nahiyesine uygulanır. Anavatanının uzağına da yayılı delinmiş bu değişik tedavi kökü avrupa ve Amerika’da da yaygınlaşmaktadır. Lomi-Lomi yumuşatıcı veyahut karşı donör mensup olup Ankara masaj salonu şifacıların anadan görme olarak giyecek düzeydeki yönetici veya krallar için uyguladığı Bir terapidir. Rahatlatıcı özelliği karşı niyette bulunan şunlar tekniğe hususi kokulu yağlar veyahut tomurcuk çiçekler bile eşlik etmektedir. Ankara evde masaj trilyonlarca yıl geçmesine rağmen popülerliğini koruyan terapiyi bazen eşhas kocakarı dokunuşlarına benzetmektedir. Dokunuşların son ayar hafif durmasına rağmen kaslara derinliğine varıp hasiyet göstermekte, üstü eksiksiz olarak dinlendirmektedir.
Ankara masaj tekniğiyle dinleyenlerin içre kabul edildiği düşünülen pozitif sinerji ve de enerjiler meydana çıkartılmakta, üst rahatlatılmaktadır. Hawaii’deki çıkma Huna felsefesinde mühim üç eve mevla olan şu tekniğin başlangıcı bağlılık ve de kendinden geçme dayanmaktadır. şu terapiyi kayran kişilerde tam Bir relaks durmakta ya da olaylar arkasında karar alabilme mekanizmaları iyileşmektedir. aksiyon ortamında aşkın işe kullanılır olacak alakası Ankara masöz elan bir hayli erkekler yararlanmak istemektedir.

Ankara Masaj 0531 849 69 85

Hizmet :Masöz

İsim:Ağca

Yaş :26

Web Sitesi : www.masajsalonuara.com

Boy / Kilo :1.72 / 62

Görüşme Yeri :Ev - Otel

İLAN AÇIKLAMASI

Ankara Mutlu Son Masaj Ağca

#

NOT: Masaj salonlarıyla iletişime geçmeden önce lütfen masajsalonuara.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ MASAJ SALONLARI

Toplam 111 adet masaj salonu bulunmaktadır.